Aktuális állásajánlataink

Az Utazok.hu csoport jelenleg az alábbi munkakörökbe keres munkatársat:

Senior PHP fejlesztő

A hazai és külföldi utazási piacon egyaránt jelen lévő innovatív internetes vállalkozás munkatársat keres webfejlesztő munkakörbe Budapesten.

Feladat:

  • PHP alapú webes rendszerek tervezése, fejlesztése
  • már működő portálok, alkalmazások továbbfejlesztése és támogatása

Szakmai követelmények:

  • PHP5 alapos ismerete
  • Objektum Orientált PHP szemlélet
  • MVC tervezési mintában szerzett tapasztalat
  • MySQL ismerete
  • HTML, CSS3, JS jártasság
  • Symfony keretrendszer ismerete, vagy hasonló tapasztalat

Előnyt jelent:

  • verziókövető rendszer ismerete (GIT)
  • Symfony keretrendszer magabiztos ismerete
  • Linux felhasználói szintű ismerete
  • vezető fejlesztői ambíciók

Az ideális jelölt:

  • magabiztos
  • gyors felfogású
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • megbízható, pontos, rutinos munkavégzés jellemzi
  • képes az önálló, hatékony munkavégzésre, 99%-os végtermék létrehozására (merthogy tökéletes nincs :) )
  • nem célja a multicégek "egy a sok közül" tagja lenni, sokkal inkább aktív és hatékony tagja egy fiatalos, innovatív cégnek

Amit kínálunk:

  • érdekes, sokszínű, de megvalósítható feladatok több projektben
  • nyugodt légkör, teljesíthető határidők
  • versenyképes jövedelem
  • innovatív ötletek támogatása
  • előrelépési lehetőség

Amennyiben felkeltette érdeklődését a fenti állás, fényképes önéletrajzát, az alábbi e-mail címre várjuk: